welurowe dresy

Luz i elegancja

Od początku pandemii możemy zauważyć, że odzież damska duże rozmiary, a w szczególności komplety dresowe stały się bardzo modne. Najbardziej popularne są bawełniane komplety dresowe, czyli bluza z kapturem, bez kaptura i do tego dresy długie lub też na lato krótkie. Występują one właściwie w każdym sklepie, w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Widzimy także, że bardzo popularne stały się dresy welurowe, głownie ze względu na ciekawy wygląd i połączenie luzu, wygody z elegancją.

Dresy welurowe do domu

Pandemia przyczyniła się także do czegoś innego, mianowicie do przybierania na wadze. To, że spędzamy większość czasu w domach. Nie mamy kontaktu z ludźmi, nie mamy także wielu możliwości na wykorzystanie naszego wolnego czasu. Staramy się więc jakoś poprawić swoje samopoczucie i często pocieszamy się jedzeniem. Dlatego coraz częściej szukamy haseł w rodzaju odzież damska hurt i decydujemy się na przykład na welurowe dresy. Wszystko po to, by ukryć naszą tuszę, ale też dlatego, że będziemy się w nich czuły komfortowo, miękko i wygodnie. Jak zatem wybrać odpowiedni dres z weluru, który nie będzie nas dodatkowo pogrubiał i będziemy się w nim czuły dobrze i elegancko?

Praktyczne kolory

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na kolor. Ponieważ dresy welurowe są lekko błyszczące nie warto jeszcze bardziej podkreślać naszej wagi poprzez kolor. Należy więc zrezygnować z jakichś krzykliwych kolorów, które będą przykuwały wzrok. Nie warto kupować dresów w jasnych kolorach, na przykład białym, beżowym, jasnoróżowym, jasnożółtym czy też kremowym, ponieważ to podkreśli nasz wygląd. Też nie jest szczególnie praktyczny, bo możemy się łatwo pobrudzić, a nosimy takie dresy głównie w domu, więc nie jest to dobry pomysł. Warto zatem zainwestować w jakiś dres w kolorze uniwersalnym, na przykład w kolorze czarnym, bo jak wiadomo wyglądamy szczuplej. Każda odzież damska xxl rzeczywiście najlepiej prezentuje się w stonowanych kolorach, a chyba najlepiej w kolorze czarnym. Gdzie zatem szukać odzieży w dużych rozmiarach? Możemy poszukać oczywiście w tradycyjnych dla nas miejscach, takich jak sklepy osiedlowe, większe centra handlowe, targi czy też lumpeksy, ale może warto pomyśleć o czymś innym. Hurtownia sukienek może również pochwalić się dużym asortymentem.